Časté otázky

Jaký máte sortiment?

Sezonní zeleninu, v zimě to bude kořenová zelenina, mrkev, petržel, celer, dýně, brambory, řepa. Pokud potřebuje Vaše kuchyně i jinou zeleninu nebo ovoce, zajistíme vám ji po celý rok. Budeme je krájet na kostky, nudličky, plátky, velké kusy i strouhat na jemno.

Jak budeme zeleninu rozvádět?

Budeme ji rozvádět od šesti do jedenácti hodin a ve večerních hodinách od sedmi do jedenácti. Rozvoz bude u objednávek nad 500 Kč zdarma, objednávky do 500 Kč za 55 Kč. Zeleninu je také možné osobní vyzvednout v provozovně na Praze 6. Pokud objednáváte 5x týdně alespoň 250 Kč. Máte dopravu ZDARMA.

Jak dlouho je zelenina nakrájená?

Snažíme se, aby zelenina byla co nejvíce čerstvá. U ranního rozvozu je nakrajená před rozvozem, nejdéle však dvacetčtyři hodin. Dodržujeme chladicí režim, doporučujeme zeleninu skladovat v lednici a použit do druhého dne.

Proč kupovat nakrájenou zeleninu?

Nakrájená zelenina Je pro Vás levnější, než krájet si ji vlastní pomocnou silou. Místo v kuchyni můžete použit pro instalaci myčky a zkrátit čas i při mytí nádobí.

Nechce se Vám přijít o spolehlivého zaměstnance na úkor nové služby, u které nemáte jistotu?

Pokud máte spolehlivého zaměstnance prosím přidejte nám kontakt, rádi mu pomůžeme s hledáním místa. Buď u nás nebo ve spřízněné úklidové firmě. Pokud se zpozdíme v dovozu nebo uděláme chybu v objednávce, máte celou objednávku zdarma.

Lidskou sílu mi nenahradíte.

Máte pravdu, že lidská sila nejde nahradit. Úklid kuchyně a mytí nádobí. To vše samozřejmě nenahradíme. Máte ale možnost díky menším finančním nákladům a ušetřenému místu nakoupit myčku. Zefektivnit mytí nádobí a mít pouze zaměstnance, který přijde po obědě, večer nebo ráno a dá do pořádku nádobí. Také si můžete pokračovat se stávajícími zaměstnanci. Čas kdy by měli prostoje mohou získat u naší spřátelené úklidové firmy.

Co s přebytkem nakrájené zeleniny?

Pokud Vám večer zůstane nezpracovaná nakrájená zelenina, můžete ji použít do zeleninových vývarů a dalších receptů, které mohou být použité později. Pokud se Vám s zeleninou nechcete mít další práci, při doručení další objednávky zeleniny si od Vás přebereme přepravní boxy i s nezpracovanou zeleninou. Nezpracovanou zeleninu buď dodáme hospodářským zvířatům nebo odvezeme do kompostárny.

Co když mi zeleniny během dne dojde?

Může se stát, že se Vám objednávka nepodaří a budete potřebovat více zeleniny. Stačí se telefonicky spojit na provozovnu a doobědnat si potřebné množství. Zeleninu doručíme, jakmile to bude možné s ohledem na dopravní situaci.

Máte otázky?

Zeptejte se nás, rádi Vám odpovíme.

Nepromeškejte možnost získat do 20.10.  trvalou slevu 10%.

Registrace je zdarma a bez závazků.

ZJISTIT VÍCE